Staňte sa naším                  B2B partnerom

Sme spoľahlivý dodávateľ v oblasti elektra, osvetlenia a ďalšieho širokého sortimentu. V ponuke máme viac ako 5000 aktívnych produktov, ktoré môžete mať vo svojej ponuke ešte dnes.

Našim B2B partnerom ponúkame:

  • Zvýhodnené veľkoobchodné ceny
  • Osobný prístup
  • Zázemie silného partnera
  • Kvalitný servis

Registrácia B2B partnera

Na registráciu vám stačí vaše IČ, emailová adresa a telefónne číslo.

Výhody našich B2B partnerov

O našich B2B partnerov sa staráme a záleží nám na vašom pohodlí.

Zvýhodnené veľkoobchodné ceny

B2B partnerom ponúkame vždy zvýhodnené veľkoobchodné ceny. Našim cieľom je obojstranne výhodná, efektívna a stabilná spolupráca. Neoddeliteľnou súčasťou ponuky sú kvalitné a flexibilné sprievodné služby.

Osobný prístup

Ako náš B2B partner môžete mať k dispozícii svojho obchodného zástupcu, ktorý sa o vás bude starať pri zostavovaní individuálnych cenových ponúk, v oblasti poradenstva a technického servisu. O našich výhodných ponukách sa dozviete ako prví. Zaistíme vám produkty podľa vašich potrieb a výhradne pre váš obchod či E-shop.

Zázemie silného partnera

V modernom logistickom centre expedujeme zákazky do 24 hodín. Vďaka strategickej polohe skladových priestorov je pre nás kvalitná logistika pre slovenských aj českých zákazníkov prioritou. Už 12 rokov spolupracujeme s najväčšími hráčmi na trhu.

Kvalitný servis

Ponúkame iba produkty s lepšou kvalitou a dlhšou záručnou dobou. Pri výbere nového produktu dbáme na jeho technické parametre. Servisné stredisko disponuje dostatočnými kapacitami na efektívne vybavovanie objednávok, komunikáciu s partnermi i prípadných reklamácií.

Zobraziť ďalšie výhody

 

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavenia soukromia
 

Princípy ochrany súkromia

Prispôsobujeme sa Vám na mieru. Na základe Vášho správania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Akceptujem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach av reklamných sieťach na ďalších weboch.
Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť po kliknutí na tlačidlo Nastaviť.

Nastavenie súkromia

Zmeny nastavení sa prejavia iba pre prehliadač a zariadenia, ktoré práve používate.


Umožňuje základnú funkcionalitu webu ako jeho prehliadanie alebo prihlasovanie užívateľov


Tieto cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami na úpravu zobrazovaných reklám tak, aby pre vás boli zaujímavé.


Umožňuje nám vylepšiť naše stránky podľa toho, ako ich používate.