SOLIGHT.sk | Kvalitné osvetlenie, elektroinštalačný materiál, riešenie na mieru

Kvalitné osvetlenie, elektroinštalačný materiál,  riešenie na mieru:

Prečítajte si o niektorých zaujímavých projektoch, na ktorých sme sa aktívne podieľali.  Od kompletného riešenia osvetlenia Multifunkčnej haly, cez dodanie systému osvetlenia pre Zimný štadión, až po riešenie elektroinštalácií pre výrobné haly či osadenie žiarovkami pre krištáľové lustre z Jablonca nad Nisou. Naše produkty ponúkajú veľké e-shopy, predajcovia veľkoobchodu i maloobchodu, školy, štátne inštitúcie aj malé firmy a živnostníci.
Tešíme sa na vašu registráciu, sme vám ihneď k dispozícii.

Priority spoločnosti Solight:

  • Dodávame kvalitný tovar za rozumné ceny
  • Ponúkame ústretové rokovania a úzku spoluprácu
  • V prípade reklamácií sme schopní pružne reagovať
  • Ponúkame ústretové rokovania a úzku spoluprácu


Registrácia B2B partnera

Na registráciu vám stačí vaše IČ, emailová adresa a telefónne číslo.Priemyselné svetlá

Každý zákazník je pre nás dôležitý tak, akoby bol jediný. S dôslednosťou a starostlivosťou sa venujeme každému projektu, navrhneme optimálne riešenie podľa vašich potrieb, či už sa jedná o vonkajšie osvetlenie budov či verejné osvetlenie miest a obcí.

Návrhy osvetlenia pripravujeme pomocou moderného nástroja DIALux, vďaka ktorému presne zistíme potrebný počet a vlastnosti použitých prvkov.
Prinesieme ideálne svetlo do priemyselných či výrobných hál, administratívnych budov či na vonkajšie aj kryté športoviská.

Navštívte náš web www.prumyslovasvetla.cz


Športová hala
Třebíč

Športová hala nespĺňala požiadavky na kvalitu osvetlenia, a preto bolo rozhodnuté obmeniť kompletné osvetlenie za moderné úsporné svietidlá s kvalitným svetelným dosahom vrátane inštalácie a riadenia 1-10V.
Použitý model: WPH-150W-004
 


KOVAZ s.r.o.
Pardubice

Spoločnosť KOVAZ s.r.o. bola založená v roku 1996 v Pardubiciach. V súčasnej dobe už patrí medzi stabilných hráčov v oblasti predaja a komplexného servisu hydrauliky a pneumatiky v SR. Ďalším zásadným krokom v rozvoji firmy bolo presťahovanie do väčších priestorov poskytujúcich zodpovedajúce zázemie pre poskytované služby, a tak vznikla požiadavka na zabezpečenie primeraného osvetlenia pre nové objekty. Po konzultácii s našimi odborníkmi bol do administratívnej budovy vybraný LED panel stropný s nízkou hladinou oslnenia UGR <19 s funkciou flicker-free, ktoré nepreblikáva a dopraje očiam svetelnú pohodu a pôsobí proti únavovo. Do skladových priestorov bolo vybrané osadenie minerálnych podhľadov: LED panel stropný so systémom Backlit, u ktorého umiestnenie LED diód na zadnej strane panelu eliminuje riziko prehrievania diód, zvyšuje životnosť a rovnomernejšie rozptyľuje svetlo. 
Použitý model: WO16-W sklad, WO18-W kancelárske priestory
 


Skladové priestory Tapex
Polepy

Spoločnosť Tapex sa pre svoje skladové priestory rozhodla obmeniť kompletné osvetlenie. Zastarané a nevyhovujúce sodíkové výbojky boli nahradené moderným High bay osvetlením s Lifud driverom a 120° uhlom svietenia. Celkom 43 ks hliníkových reflektorov bolo po prepočte umiestené iba do jedného radu, a to na základe požiadavky vedenia spoľočnosti pre zníženie oslnenia pri vstupe do priestorov. Vzhľadom k nevyužitiu systému DALI bolo navrhnuté riadenie 1-10 V.
Použitý model: WPH-150W-004

  


Výrobná hala Vykovo
Havlíčkův Brod

Výrobné priestory spoločnosti zaoberajúce se kovovýrobou a obrábaním prešli kompletnou rekonštrukciou osvetlenia. Vzhľadom k veľkosti haly a dôležitosti dostatočného osvetlenia pre prácu bola požiadavka na intenzitu osvetlenia 500 lx. Meraním hodnôt sme odporučili prachotesné LED osvetlenie s mliečnym difuzorom v celkovom počte 48 ks. Raster svietidiel zostal zachovaný podľa pôvodných pozíc. 
Používaný model: WPT-54W-001

  


Multifunkčná športová hala
Čechy pod Košířem

Pre športových nadšencov v malebnom mestečku na Prostějovsku došlo k výmene starého a nevyhovujúceho osvetlenia. Multifunkčná športová hala nespĺňala požiadavky na kvalitu osvetlenia a preto bolo rozhodnuté o obnove za moderné úsporné svietidlá s kvalitným svetelným dosahom.Na zabezpečenie kompletnej výmeny osvetlenia pre športový objekt bolo namiesto metalhalogenových svietidiel použilo 16 ks LED osvetlenie Solight z radu priemyselného osvetlenia High Bay. Pôvodný príkon 450 W bol vďaka výberu úsporného svietidlá znížený na 200 W.
Používaný model: WPH-200W-003

  


ROVEX ENGINEERING, s.r.o.
Slatiňany

Tuzemský výrobca a dodávateľ hliníkových zasklievacích systémov pre lodžie a balkóny, hliníkového zábradlia, zimných záhrad a ďalších výrobkov ROVEX ENGINEERING pôsobí na trhu už od roku 1998. Spoločnosť spolu s rozširovaním výroby zvyšuje aj výrobné kapacity a tak vznikla požiadavka na zabezpečenie primeraného osvetlenia pre nový objekt. Tentoraz sa nenahradzovalo existujúce osvetlenie, ale vyberalo nové, kde si majitelia stanovili požadovanú hodnotu svetelného toku na 500 luxov. Po konzultácii s našimi odborníkmi bolo vybraných prachotesné LED osvetlenie Solight s kvalitným napájacím zdrojom značky Lifud, ktoré bez zahalenie dodá celému priestoru potrebné svetlo.
Používaný model: WPT-36W-001

  


Krištáľové lustre a svietidlá ArtCrystal Tomeš
Jablonec nad Nisou

Zakázkovú výrobou krištáľových lustrov a svietidiel a následným predajom nielen na našom trhu, ale aj do krajín celého sveta, sa už od roku 1989 zoberá česká rodinná firma ArtCrystal Tomeš.
Tento tradičný výrobca si pre vysádzanie dizajnových lustrov vybral z našej ponuky retro žiarovky ve tvare sviečky. Vďaka použitej špeciálnej LED technológii imitujúcej volframové vlákno možno ich umiestnením do týchto krištáľových lustrov dosiahnút príjemného osvetlení celej miestnosti s výraznou úsporou oproti predtým používaným, klasickým žiarovkám.
Kedže je ku každému novému lustru dôležité vytvoriť fotografické podklady, bolo dôležité vyhovieť požiadavke zákazníka na stále svetlo bez blikania pri fotografovaní. Spoločnosť ArtCrystal Tomeš si naše žiarovky obľúbila aj pre ich vysokú kvalitu. 
Používané modely: WZ320, WZ322, WZ323, WZ401A, WZ427, WZ501A

  


Zimný štadión a multifunkčná športová hala
Vlašim

Revitalizáciu starého halogénového osvetlenia zimníéo štadióna a multifunkčné športové haly vo Vlašimi vzala do svojich rúk spoločnosť
1 LED Shop.
Spoločne s 1 LED Shop dodali do tohto projektu naši odborníci svetelný výpočet a systém pre riadenie osvetlenia DALI.
V športovej hale bola vymenená pôvodná halogénové svetlá s príkonom 700W za 86 ks nového, moderného LED osvetlenie s výkonom 200W.
Zimný štadión dostal namiesto neefektívnych žiarivkových telies T5 taktiež nové LED osvetlenie Highbay, tu v množstve 94 ks.
Osvetlenie športových priestor je možné kompletne prispôsobiť podľa aktuálnej potreby pomocou systému riadenia DALI, vrátane svetelných efektov a scén jednotlivých LED svietidiel. Výmenou osvetlenie došlo k úspore o 2/3 nákladov vďaka mnohonásobne nižšej spotrebe elektrickej energie a zároveň dosiahnutia oveľa vyššieho svetelného účinku.
Použitý model: WPH-200W-002

  


QATROSYSTEM, spol. s r. o.
Havlíčkův Brod

Spoločnosť Qatrosystem pôsobiaca na trhu od roku 1991 poskytuje širokú škálu služieb v oblasti stavebníctva.
Pre novo vybudovanú halu určenú k budúcemu prenájmu bolo vybrané osvetlenie s hliníkovými tienidlami.
Požadovaného osvetlenie o celkovej intenzite 500lx bolo dosiahnuté 23 kusmi profesionálnych svietidiel High Bay.
Použité modely: WPH-150W-002, WPH-ND-002

 

  


PLECHTECHNIK s.r.o.
Havlíčkův Brod

Nedostatočná kvalita osvetlenia vo výrobnej hale spoločnosti PLECHTECHNIK s.r.o. bola dôvodom pre kompletnú rekonštrukciu. Pôvodne použité svietidlá dosahovala hodnoty púhych 280lx. Priania zákazníka bolo navýšiť osvetlenia na 850lx, čoho bolo dosiahnuté kompletnou výmenou 42 kusov svietidiel v celej hale za nové, vysoko výkonná.
Použité modely: WPH-200W-002, WPH-ND-002


  


KOLIMAX, spol. s r. o.
Javorník

Spolupráca s českým výrobcom riadu Kolimax započala nasvetlením administratívnej budovy a novo upraveného školiaceho centra. Prístavba výrobnej linky tiež dostala zodpovedajúce osvetlenie. Postupne došlo k výmene svetelných zdrojov v pôvodných svietidlách na všetkých výrobných linkách a v priestoroch skladov.
Použité modely: WT122, WT124, WO512, WO513


 


 


TopTeramo s. r. o.
Vápenná

Rýdzo česká spolčnosť so zamaraním na výrobu betónovej dlažby a suchých stavebných hmôt sa rozhodla pre kompletnú obnovu verejného osvetlenia. V celom areáli tak došlo k výmene existujúcich, nevyhovujúcich zdrojov. Nové osvetlenie dostali aj výrobné priestory a sociálne zázemie pre zamestnancov.
Použité modely: WT122, WPT-36W-001, WO509, WPS-100W

  


 

www.prumyslovasvetla.cz

 

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavenia soukromia