SOLIGHT.sk | Kvalitné osvetlenie, elektroinštalačný materiál, riešenie na mieru

Kvalitné osvetlenie, elektroinštalačný materiál,  riešenie na mieru:

Prečítajte si o niektorých zaujímavých projektoch, na ktorých sme sa aktívne podieľali.  Od kompletného riešenia osvetlenia Multifunkčnej haly, cez dodanie systému osvetlenia pre Zimný štadión, až po riešenie elektroinštalácií pre výrobné haly či osadenie žiarovkami pre krištáľové lustre z Jablonca nad Nisou. Naše produkty ponúkajú veľké e-shopy, predajcovia veľkoobchodu i maloobchodu, školy, štátne inštitúcie aj malé firmy a živnostníci.
Tešíme sa na vašu registráciu, sme vám ihneď k dispozícii.

Priority spoločnosti Solight:

  • Dodávame kvalitný tovar za rozumné ceny
  • Ponúkame ústretové rokovania a úzku spoluprácu
  • V prípade reklamácií sme schopní pružne reagovať
  • Ponúkame ústretové rokovania a úzku spoluprácu


Registrácia B2B partnera

Na registráciu vám stačí vaše IČ, emailová adresa a telefónne číslo.5 najčastejších referencií od našich obchodných partnerov

O našich B2B partnerov sa staráme a záleží nám na vašom pohodlí.

Pavel

Pavel

Manažer prodejny Elektro

Karel

Karel

Majitel obchodu s bateriemi

Jana

Jana

Nákupčí pro E-shop s osvětlením

Petr

Petr

Nákupčí velkého E-shopu

Marie

Marie

Nákupčí pro E-shop

Jindřich

Jindřich

Manažer prodejny

Petra

Petra

Nákupčí

Solight nám zaisťuje kompletné portfólio produktov v oblasti Osvetlenia a elektroinštalačného materiálu pre našu predajňu a E-shop.

Solight nám vždy zaistí neprerušovaný tok dodávok tovaru, ktorý ponúkame našim koncovým zákazníkom.

Solight nám poskytuje online prostredie, v ktorom môžeme pohodlne nakupovať naše veľkoobchodné ceny s prehľadným systémom fakturácie.

Solight nám pridelil obchodného zástupcu, s ktorým môžeme kedykoľvek komunikovať otázky na konkrétne produkty, naše špecifické požiadavky či novinky na trhu.

Solight nám vychádza v ústrety v cenovej politike a snaží sa nájsť konsenzus pri rokovaní o výške našej veľkoobchodnej ceny.

Sme zástupca svetových značiek pre Českú Republiku a Slovensko

  • Solight dokáže účinne prezentovať portfólio produktov, ktoré sú určené na český a slovenský trh.
  • Solight nám zaistí rýchlu distribúciu našich produktov ku koncovému zákazníkovi a postará sa aj o dostatočnú skladovú zásobu produktov. Solight nám zaistí rýchlu distribúciu našich produktov ku koncovému zákazníkovi a postará sa aj o dostatočnú skladovú zásobu produktov.
  • Solight za nás nadviaže kľúčové obchodné spojenie a prezentuje naše produkty v dostatočnej kvalite pre český aj slovenský trh.

Solight realizoval

Pomocou moderného nástroja DIALux navrhneme optimálne riešenie podľa vašich potrieb, či už sa jedná o vonkajšie osvetlenie budov alebo verejné osvetlenie miest a obcí. Viac detailov k realizáciám aj k možnostiam Priemyselného osvetlenia navštívte naše webové stránky www.prumyslovasvetla.cz 

Qatrosystem

Qatrosystem

Havlíčkův Brod

Sportovní hala

Sportovní hala

Třebíč

KOVAZ s.r.o.

KOVAZ s.r.o.

Pardubice

Tapex

Tapex

Polepy

Vykovo

Vykovo

Havlíčkův Brod

Sportovní hala

Sportovní hala

Čechy pod Košířem

ROVEX

Rovex

Slatiňany

Tapex

Polepy

Společnost Tapex se pro své skladové prostory rozhodla obměnit kompletní osvětlení. Zastaralé a nevyhovující sodíkové výbojky byly nahrazeny moderním High bay osvětlením s Lifud driverem a 120° úhlem svícení. Celkem 43 ks hliníkových reflektorů bylo po propočtu umístěno pouze do jedné řady, a to na základě požadavku vedení společnosti pro snížení oslnění při vstupu do prostor. Vzhledem k nevyužití systému DALI bylo navrženo řízení 1-10 V.

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavenia soukromia