Referencie našich projektov

Každý zákazník je pre nás dôležitý tak, ako by bol jediný. S dôslednosťou a starostlivosťou sa venujeme každému projektu, navrhneme optimálne riešenie podľa vašich potrieb, či už sa jedná o vonkajšie osvetlenie budov či verejné osvetlenie mest a obcí.
Návrhy osvetlenia pripravujeme pomocou moderného nástroja DIALux, vďaka ktorému presne zistíme potrebný počet a vlastnosti použitých prvkov.
Prinesieme ideálne svetlo do priemyselných či výrobných hál, administratívných budov či na vonkajšie aj kryté športoviská. 

Ozvite sa nám na projekty@solight.cz a dohodnite si stretnutie s jedným z našich špecialistov na priemyselné osvetlenie eště dnes. 


KOLIMAX, spol. s r. o.
Javorník

Spolupráca s českým výrobcom riadu Kolimax započala nasvetlením administratívnej budovy a novo upraveného školiaceho centra. Prístavba výrobnej linky tiež dostala zodpovedajúce osvetlenie. Postupne došlo k výmene svetelných zdrojov v pôvodných svietidlách na všetkých výrobných linkách a v priestoroch skladov. 
Použité modely: WT122, WT124, WO512, WO513 

 


TopTeramo s. r. o.
Vápenná

Rýdzo česká spolčnosť so zamaraním na výrobu betónovej dlažby a suchých stavebných hmôt sa rozhodla pre kompletnú obnovu verejného osvetlenia. V celom areáli tak došlo k výmene existujúcich, nevyhovujúcich zdrojov. Nové osvetlenie dostali aj výrobné priestory a sociálne zázemie pre zamestnancov.
Použité modely: WT122, WPT-36W-001, WO509, WPS-100W

 


 

© 2019 Solight Holding s.r.o.Web vytvořilo