Referencie našich projektov

Každý zákazník je pre nás dôležitý tak, ako by bol jediný. S dôslednosťou a starostlivosťou sa venujeme každému projektu, navrhneme optimálne riešenie podľa vašich potrieb, či už sa jedná o vonkajšie osvetlenie budov či verejné osvetlenie mest a obcí.
Návrhy osvetlenia pripravujeme pomocou moderného nástroja DIALux, vďaka ktorému presne zistíme potrebný počet a vlastnosti použitých prvkov.
Prinesieme ideálne svetlo do priemyselných či výrobných hál, administratívných budov či na vonkajšie aj kryté športoviská. 

Ozvite sa nám na projekty@solight.cz a dohodnite si stretnutie s jedným z našich špecialistov na priemyselné osvetlenie ešte dnes. 


QATROSYSTEM, spol. s r. o.
Havlíčkův Brod

Spoločnosť Qatrosystem pôsobiaca na trhu od roku 1991 poskytuje širokú škálu služieb v oblasti stavebníctva.
Pre novo vybudovanú halu určenú k budúcemu prenájmu bolo vybrané osvetlenie s hliníkovými tienidlami.
Požadovaného osvetlenie o celkovej intenzite 500lx bolo dosiahnuté 23 kusmi profesionálnych svietidiel High Bay.
Použité modely: WPH-150W-002, WPH-ND-002

 

 


PLECHTECHNIK s.r.o.
Havlíčkův Brod

Nedostatočná kvalita osvetlenia vo výrobnej hale spoločnosti PLECHTECHNIK s.r.o. bola dôvodom pre kompletnú rekonštrukciu. Pôvodne použité svietidlá dosahovala hodnoty púhych 280lx. Priania zákazníka bolo navýšiť osvetlenia na 850lx, čoho bolo dosiahnuté kompletnou výmenou 42 kusov svietidiel v celej hale za nové, vysoko výkonná.
Použité modely: WPH-200W-002, WPH-ND-002


 

 


KOLIMAX, spol. s r. o.
Javorník

Spolupráca s českým výrobcom riadu Kolimax započala nasvetlením administratívnej budovy a novo upraveného školiaceho centra. Prístavba výrobnej linky tiež dostala zodpovedajúce osvetlenie. Postupne došlo k výmene svetelných zdrojov v pôvodných svietidlách na všetkých výrobných linkách a v priestoroch skladov. 
Použité modely: WT122, WT124, WO512, WO513 

 


TopTeramo s. r. o.
Vápenná

Rýdzo česká spolčnosť so zamaraním na výrobu betónovej dlažby a suchých stavebných hmôt sa rozhodla pre kompletnú obnovu verejného osvetlenia. V celom areáli tak došlo k výmene existujúcich, nevyhovujúcich zdrojov. Nové osvetlenie dostali aj výrobné priestory a sociálne zázemie pre zamestnancov.
Použité modely: WT122, WPT-36W-001, WO509, WPS-100W

 


 

© 2019 Solight Holding s.r.o.Web vytvořilo