Referencie našich projektov

Každý zákazník je pre nás dôležitý tak, ako by bol jediný. S dôslednosťou a starostlivosťou sa venujeme každému projektu, navrhneme optimálne riešenie podľa vašich potrieb, či už sa jedná o vonkajšie osvetlenie budov či verejné osvetlenie mest a obcí.
Návrhy osvetlenia pripravujeme pomocou moderného nástroja DIALux, vďaka ktorému presne zistíme potrebný počet a vlastnosti použitých prvkov.
Prinesieme ideálne svetlo do priemyselných či výrobných hál, administratívných budov či na vonkajšie aj kryté športoviská. 

Ozvite sa nám na projekty@solight.cz a dohodnite si stretnutie s jedným z našich špecialistov na priemyselné osvetlenie ešte dnes. 


Krištáľové lustre a svietidlá ArtCrystal Tomeš
Jablonec nad Nisou

Zakázkovú výrobou krištáľových lustrov a svietidiel a následným predajom nielen na našom trhu, ale aj do krajín celého sveta, sa už od roku 1989 zoberá česká rodinná firma ArtCrystal Tomeš.
Tento tradičný výrobca si pre vysádzanie dizajnových lustrov vybral z našej ponuky retro žiarovky ve tvare sviečky. Vďaka použitej špeciálnej LED technológii imitujúcej volframové vlákno možno ich umiestnením do týchto krištáľových lustrov dosiahnút príjemného osvetlení celej miestnosti s výraznou úsporou oproti predtým používaným, klasickým žiarovkám.
Kedže je ku každému novému lustru dôležité vytvoriť fotografické podklady, bolo dôležité vyhovieť požiadavke zákazníka na stále svetlo bez blikania pri fotografovaní. Spoločnosť ArtCrystal Tomeš si naše žiarovky obľúbila aj pre ich vysokú kvalitu. 
Používané modely: WZ320, WZ322, WZ323, WZ401A, WZ427, WZ501A

 

 


Zimný štadión a multifunkčná športová hala
Vlašim

Revitalizáciu starého halogénového osvetlenia zimníéo štadióna a multifunkčné športové haly vo Vlašimi vzala do svojich rúk spoločnosť
1 LED Shop.
Spoločne s 1 LED Shop dodali do tohto projektu naši odborníci svetelný výpočet a systém pre riadenie osvetlenia DALI.
V športovej hale bola vymenená pôvodná halogénové svetlá s príkonom 700W za 86 ks nového, moderného LED osvetlenie s výkonom 200W.
Zimný štadión dostal namiesto neefektívnych žiarivkových telies T5 taktiež nové LED osvetlenie Highbay, tu v množstve 94 ks.
Osvetlenie športových priestor je možné kompletne prispôsobiť podľa aktuálnej potreby pomocou systému riadenia DALI, vrátane svetelných efektov a scén jednotlivých LED svietidiel. Výmenou osvetlenie došlo k úspore o 2/3 nákladov vďaka mnohonásobne nižšej spotrebe elektrickej energie a zároveň dosiahnutia oveľa vyššieho svetelného účinku.
Použitý model: WPH-200W-002

 

 


QATROSYSTEM, spol. s r. o.
Havlíčkův Brod

Spoločnosť Qatrosystem pôsobiaca na trhu od roku 1991 poskytuje širokú škálu služieb v oblasti stavebníctva.
Pre novo vybudovanú halu určenú k budúcemu prenájmu bolo vybrané osvetlenie s hliníkovými tienidlami.
Požadovaného osvetlenie o celkovej intenzite 500lx bolo dosiahnuté 23 kusmi profesionálnych svietidiel High Bay.
Použité modely: WPH-150W-002, WPH-ND-002

 

 


PLECHTECHNIK s.r.o.
Havlíčkův Brod

Nedostatočná kvalita osvetlenia vo výrobnej hale spoločnosti PLECHTECHNIK s.r.o. bola dôvodom pre kompletnú rekonštrukciu. Pôvodne použité svietidlá dosahovala hodnoty púhych 280lx. Priania zákazníka bolo navýšiť osvetlenia na 850lx, čoho bolo dosiahnuté kompletnou výmenou 42 kusov svietidiel v celej hale za nové, vysoko výkonná.
Použité modely: WPH-200W-002, WPH-ND-002


 

 


KOLIMAX, spol. s r. o.
Javorník

Spolupráca s českým výrobcom riadu Kolimax započala nasvetlením administratívnej budovy a novo upraveného školiaceho centra. Prístavba výrobnej linky tiež dostala zodpovedajúce osvetlenie. Postupne došlo k výmene svetelných zdrojov v pôvodných svietidlách na všetkých výrobných linkách a v priestoroch skladov. 
Použité modely: WT122, WT124, WO512, WO513 

 


TopTeramo s. r. o.
Vápenná

Rýdzo česká spolčnosť so zamaraním na výrobu betónovej dlažby a suchých stavebných hmôt sa rozhodla pre kompletnú obnovu verejného osvetlenia. V celom areáli tak došlo k výmene existujúcich, nevyhovujúcich zdrojov. Nové osvetlenie dostali aj výrobné priestory a sociálne zázemie pre zamestnancov.
Použité modely: WT122, WPT-36W-001, WO509, WPS-100W

 


 

© 2019 Solight Holding s.r.o.Web vytvořilo