SOLIGHT

O nás

Vznik spoločnosti Solight sa datuje do roku 2009. Od začiatku sme sa zameriavali na distribúciu produktov v oblasti elektro a osvetlenia. Postupne sme rozširovali našu ponuku produktov, pričom teraz sa v našom portfóliu nachádza viac ako 5000 položiek. Spektrum našej ponuky pokrýva okrem kvalitného elektra a osvetlenia aj ďalšie kategórie výrobkov: meracia technika, autodoplnky, batérie, káble a konektory, antény a mnoho ďalšieho. Objavte portfólio našich produktov určené najmä pre B2B partnerov. Výhodné B2B ceny šité na mieru.

V súčasnej dobe na uvedených trhoch zastupujeme niekoľko významných značiek. Podstatnú časť celkového obratu však predstavujú produkty, ktoré dovážame pod vlastnou značkou „Solight“. Portfólio Solight predstavuje viac ako 1 000 produktov. Kvalita tovar značky Solight je zaistená niekoľkostupňovou kontrolou od výroby po prijatí na sklad.

Zabezpečujeme vo výhradnom zastúpení distribúciu svetových značiek Dyson (bezvreckové vysávače a ventilátory), Morphy Richards (drobné kuchynské spotrebiče), Case Logic (brašne, púzdra a batohy na notebooky, audio, video či foto), Thule (batohy a cestovné batožiny), Bandridge (prepojovacie AV káble a príslušenstvo), JCB (spotrebné a industriálne batérie), Fujitsu (spotrebné nabíjacie a nenabíjacie batérie), Skross (cestovné adaptéry) a AfgaPhoto (spotrebné batérie).

S naším tovarom sa môžete stretnúť v prevážnej väčšine reťazcov a obchodov v Českej republike a na Slovensku. Medzi našich významných partnerov patria napr. DATART INTERNATIONAL, Electro World, OKAY, NAY, expert ČR, Tesco Stores, Alza či Mall. Okrem týchto priamych zákazníkov je naš tovar dostupný prostredníctvom širokej siete veľkoobchodov elektro.

Logistiku nám externe zabezpečuje spoločnosť Jipocar Logistic. Vďaka strategickej polohe skladových priestorov v tesnej blízkosti diaľnice D1 (Střítež u Jihlavy) je pre nás kvalitná logistika pro českých i slovenských zákazníkov prioritou. Servisné stredisko, vrátane moderného showroomu pre značku Dyson, sa nachádza v Prostějove, kde disponujeme dostatočnými kapacitami pre efektívne vybavovanie reklamácií.

Naším cieľom je vzájomne výhodná, efektívna a stabilná spolupráca s partnermi, ktorým sme schopní ponúknuť komplexný sortiment produktov v širokom spektre variant s dôrazom na pomer kvality voči cene. Neoddeliteľnou súčasťou ponuky sú kvalitné a flexibilné sprievodné služby, ktoré svojim rozsahom pokryjú všetky servisné potreby partnerov v oblastiach prepravy, servisu, merchandisingu, reklamy a propagácie a ďalších. Ústretový prístup k riešeniu požiadavkov zákazníkov je zásadným bodom stratégie spoločnosti Solight a dotvára celkovú podobu spolupráce.

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavenia soukromia